Bojlery Tatramat

Osvědčená tuzemská legenda, to jsou bojlery Tatramat

Klasika českých koupelen, která nabídne hodně úsporný ohřev vody, pětiletou záruku a také tradici, která trvá už skoro dvě století – první výrobky značky Tatramat byly na trhu, věřte nebo ne, už v roce 1845. Původně šlo o strojní dílnu, ve které zakladatel Carl Scholtz vyráběl potřeby do domácnosti a také hřebelce pro koně. Skromné začátky ale přerušila první i druhá světová válka, firma začala produkovat hlavně potřeby pro frontu a například v šedesátých letech, poté, co se stává národním podnikem, začíná s elektrickými spotřebiči pro tehdejší domácnosti.

Od automatických praček po elektrické ohřívače vody

Hit osmdesátých let, už žádná valcha, ale předchůdce moderních bojlerů nebo automatická pračka, až sem to dotáhla firmička z malé slovenské obce Matejovce. I na dnešním trhu mají bojlery Tatramat víc než obstojné recenze a cenovka začínající na čtyřech až pěti tisícovkách (pokud je tedy řeč o elektrických zásobníkových modelech s padesátilitrovým objemem) je pro rodinné rozpočty velmi přívětivou.

Devadesátá léta minulého století přinesla rozkvět pro ohřívače vody, do provozu byly uvedeny nejmodernější bojlery s perfektním smaltováním a využitím předních německých technologií. Bojlery Tatramat jsou totiž stále menší a menší, už rozhodně nejde o obrovské stroje, které by se snad nevešly do koupelen. Dnes samotnou značku zastupuje firma sídlící v Praze – Stodůlkách, STIEBEL ELTRON, s.r.o. Certifikáty kvality ISO9001 a ISO14001 mluví za vše, máte tu čest s mimořádnou kvalitou, na kterou je spoleh a vydrží vám doma celé roky. Výhodou elektrických a kombinovaných ohřívačů vody značky Tatramat je i malá spotřeba energie a dostupnost servisů.

 

 

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 15 hlasy, průměrně 4.2 z 5